fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poprawnosc frazy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Jak przetłumaczyć ...?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilloo2

PostWysłany: Czwartek, 29 sierpnia 2013, 19:17    Temat postu: Poprawnosc frazy Odpowiedz z cytatem

Witam! Zastanawiam sie nad grawerem na pierścionku zaręczynowym "eternally us". Czy jest on poprawny? Wolałbym nie strzeli gafy życia Smile

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andero

PostWysłany: Wtorek, 8 października 2013, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwrot jest jak najbardziej poprawny. Jest to także nazwa gry planszowej, więc ja bym pomyślał nad czymś innym, bardziej twórczym Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
tintin

PostWysłany: Wtorek, 8 października 2013, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nawiasem mówiąc, czy Was też śmieszy nazwa firmy Apart? Firmy jubilerskiej, sprzedającej między innymi właśnie pierścionki zaręczynowe i obrączki?

Good luck, kamilloo2! (you're gonna need it;) )
Powrót do góry
esste

PostWysłany: Piątek, 25 października 2013, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe nigdy w ten sposób na to nie patrzałam Very Happy ale masz w 100% rację to śmieszne.
Powrót do góry
Sono

PostWysłany: Poniedziałek, 28 października 2013, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwrot poprawny, chociaż mm nadzieję, że pomysł nie został zaczerpnięty z gry o tym tytule Wink

Apart - zdecydowanie mi się podoba ta interpretacja!

A tak na marginesie to na własne oczy widziałem obrączkę "23.05.2013 - kup kwiaty" Very Happy Też ciekawy pomysł na grawerkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
medora

PostWysłany: Środa, 4 grudnia 2013, 6:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Eternally us" jest jak najbardziej poprawne (jest nawet pewna gra komputerowa o takim tytule), choć ja osobiście spotkałam się z wygrawerowanym "Eternally yours"...

Mnie najbardziej podoba się zasłyszany tekst, jaki na obrączce przyszłemu mężowi zafundowała narzeczona:
"Put it back on"
Powrót do góry
Niemiecka123

PostWysłany: Piątek, 6 grudnia 2013, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprawny
Powrót do góry
Efinkonan

PostWysłany: Wtorek, 31 grudnia 2013, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak możena w ten sposób używać
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Jak przetłumaczyć ...? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: